BONUS AL KAYIT

BİZBET MOBİL UYGULAMA HAKKINDA FAYDALARI VE AVANTAJLARI

BİZBET MOBİL UYGULAMA HAKKINDA FAYDALARI VE AVANTAJLARI

BİZBET uygulama ile, BİZBET websitesi üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri, mobil cihazlarınızı kullanarak dilediğiniz her yerde oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. BİZBET mobil uygulaması, Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda çalışabilecek şekilde geliştirilmiştir. Tüm cihazlarda sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışabilmesi için oldukça iyi bir şekilde optimize edilmiştir. BİZBET mobile, BİZBET websitesi üzerinden erişilebilen tüm hizmet ve işlemleri sağlamakla kalmayıp, sadece mobil uygulamaya özel bazı avantajları da içermektedir. BİZBET mobil uygulamasını;

  • Android, iOS işletim sistemli,
  • Akıllı telefonlar,
  • Tablet bilgisayarlar,

gibi tüm mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

BİZBET app, çok düşük bir depolama alanı gerektiren bir mobil uygulamadır. Bu özelliği sayesinde, depolama sorunu yaşamaksızın, tüm cihazlarınızda bu uygulamayı sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. BİZBET apk ve iOS sürümleri bulunan mobil uygulama, BİZBET'i mobil cihazlarından kullanacak olan bahisçiler için kullanmaları şiddetle tavsiye edilen bir yöntemdir.

BİZBET GİRİŞ MOBİL VE MOBİL UYGULAMAYI CİHAZLARINIZA İNDİRMEK

BİZBET mobile giriş yapmak için, sahip olduğunuz mobil cihazınıza BİZBET mobil uygulamayı indirip kurmanız gerekmektedir. Cihazınız Android veya iOS işletim sistemine sahip ise, mobil uygulamayı edinme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Cihazınızın işletim sistemine göre, BİZBET mobil giris ve mobil uygulamayı indirme konusunda gerçekleştirmeniz gereken aşamalar bazı farklılıklar göstermektedir.

iOS işletim sistemli mobil cihazlara sahip olan kullanıcılar, cihazlarında AppStore uygulamasına girerek, arama kısmında BİZBET’i aratarak çıkan uygulamayı “Yükle” butonuna basarak cihazlarına BİZBET mobil uygulamasını kolayca indirebilirler. iOS işletim sistemli cihaza sahip kullanıcıların yapması gereken başka bir işlem bulunmamaktadır.

BİZBET mobil giriş yapıp BİZBET mobil uygulamasını Android cihazına indirmek isteyen kullanıcıların ise gerçekleştirmesi gereken aşamalar biraz daha farklıdır 

BİZBET ANDROİD İNDİR İŞLEMİ VE TAM KURULUMUNU YAPMAK

BİZBET Android cihazlar için mobil uygulama işlemi yapmak için izlemeniz gereken adımlar, iOS sürümüne göre farklılık göstermektedir. Google Play’de bazı politikalar yüzünden kumar uygulamaları bulunmadığı için, diğer tüm kumar uygulamaları gibi BİZBET mobil uygulaması da doğrudan Google Play üzerinden erişilip indirilememektedir. Android cihazlar için “BİZBET nasıl indirilir?” sorusuna yazının devamına aşama aşama açıklık getirilmektedir.

Android cihazınıza BİZBET uygulamasını indirmek için, öncelikle BİZBET sitesinde bulunan indirme linklerinin olduğu kısma erişmeniz gerekmektedir. Bunu yapmanın iki yolu vardır;

  • Mobil cihazınızın tarayıcısını kullanarak, VPN yardımı veya BİZBET sosyal medya hesaplarında bulunan güncel BİZBET Türkiye giriş linklerini kullanarak BİZBET websitesine erişip, indirme linklerinin olduğu sayfaya gelip, Android versiyonunu indirme butonuna tıklamak
  • Bilgisayarınız veya farklı bir cihazınızla BİZBET websitesine girdikten sonra, indirme linklerinin olduğu BİZBET download sayfasına girip, burada Android sürümünün indirme kısmında bulunan QR kodu, BİZBET mobil uygulamasını indirmek istediğiniz mobil cihazınız tarafından okutmak.
  • Bu aşamaları gerçekleştirip BİZBET apk dosyasını indirdikten sonra, yapmanız gereken sıradaki işlem bu apk dosyasını kurmaktır. 
  • Dosyayı kurmak için öncelikle cihazınızın Ayarlar > Güvenlik kısmına girerek, “Kaynağı Bilinmeyen Dosyaların Kurulmasına İzin Ver” şeklindeki veya buna benzer bir şekilde açıklanan seçeneği işaretlemeniz, sonrasında indirdiğiniz apk dosyasına tıklayarak BİZBET mobil uygulamasını kurmanız gerekmektedir. 

Kurulum işleminin bitmesiyle birlikte BİZBET mobil indir Android işleminiz de bitmekte ve BİZBET hizmet ve avantajlarından faydalanabilmeye başlamaktasınızdır.

BİZBET İOS SÜRÜMÜ NASIL İNDİRİLİR?

BİZBET mobil uygulama iOS işletim sistemine sahip Apple cihazlarına indirmek oldukça basit bir işlemdir. Tüm iOS cihazı olan kullanıcıların gayet aşina olduğu bir şekilde, doğrudan AppStore üzerinden uygulamaya erişilebilmektedir.

AppStore’ girdikten sonra arama kısmına “BİZBET” yazarak çıkan sonucun yanında bulunan yükle butonuna basmanız BİZBET iOS indirme işlemi için yeterlidir. Mobil uygulama indirme ve kurulum işlemleri otomatik olarak art arda kendiliğinden gerçekleşecektir. Cihazınızın modeli fark etmeksizin, tüm iOS işletim sistemli cihazlarınıza bu şekilde mobil uygulamayı edinebilirsiniz.

BİZBET apk iOS sürümü, Android versiyonunda kıyasla daha kolay bir indirme yöntemine sahiptir. Bunun temel nedeni, iOS kullanıcıları mobil uygulamayı doğrudan AppStore üzerinden indirebilirlerken, Android kullanıcılarının bu işlemi doğrudan Google Play üzerinden gerçekleştiremiyor olmalarıdır. BİZBET iOS indir ve Android indirme işlemlerinin bu farklılığının sebebi, Google Play politikaları nedeniyle Google Play’de hiçbir kumar uygulamasının bulunamıyor olmasıdır.

Apple mobil cihaz kullanıcıları, AppStore kullanımına ve bu platformdan uygulamalar indirmeye oldukça aşinadır. Mobil uygulamayı indirme işlemi de diğer uygulamalardan tamamen farksız olduğu için, tüm iOS kullanıcıları halihazırda sıkça yaptıkları işlemlerin aynılarını uygulayarak BİZBET’e mobil uygulama üzerinden erişebilmektedirler.